Popup link formatter (2.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: CSS class
hi: CSS क्लास

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई
