Popup link formatter (2.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: None
it: Nessuno

en: CSS class
it: Classe CSS

en: Fields
it: Campi

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Fullscreen
it: Schermo intero

en: Throbber
it: Icona di caricamento
