Popup link formatter (2.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: None
lv: Nav

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Fields
lv: Lauki

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Throbber
lv: Pulsētājs
