Popup link formatter (2.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: None
sv: Ingen

en: CSS class
sv: CSS-klass

en: Fields
sv: Fält

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: Throbber
sv: Laddningsindikator

en: Progress
sv: Framsteg
