Popup link formatter (2.0.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: None
ca: Cap

en: CSS class
ca: Classe CSS

en: Fields
ca: Camps

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Throbber
ca: Icona de càrrega
