Popup link formatter (2.0.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: CSS class
fr: Classe CSS

en: Fields
fr: Champs

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Fullscreen
fr: Plein écran

en: Dialog
fr: Dialogue

en: Progress
fr: Progression
