Popup link formatter (2.0.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: None
nl: Geen

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: Fields
nl: Velden

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator

en: Dialog
nl: Dialoog

en: Progress
nl: Voortgang
