Popup link formatter (2.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: CSS class
oc: Classa CSS

en: Fields
oc: Camps

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Bar
oc: Barra
