Popup link formatter (2.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: CSS class
tr: CSS sınıfı

en: Fields
tr: Alanlar

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Throbber
tr: İlerleme simgesi

en: Popup link
tr: Açılır pencere bağlantısı
