Popup link formatter (2.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: CSS class
az: CSS klas

en: Fields
az: Sahələr

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Throbber
az: Trobber
