Popup link formatter (2.0.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: None
de: Keine

en: CSS class
de: CSS-Klasse

en: Fields
de: Felder

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Bar
de: Leiste

en: Fullscreen
de: Vollbild

en: Throbber
de: Throbber-Symbol

en: Progress
de: Fortschritt

en: Popup link
de: Popup-Link

en: Dialog type
de: Dialogtyp
