Popup link formatter (2.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: None
jv: Nihil

en: CSS class
jv: Klas CSS

en: Fields
jv: Field

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré
