Popup link formatter (2.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: CSS class
ka: CSS კლასი

en: Fields
ka: ველები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
