Popup link formatter (2.0.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Bar
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ

en: Progress
kn: ಪ್ರಗತಿ
