Popup link formatter (2.0.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: None
ru: Нет

en: CSS class
ru: CSS-класс

en: Fields
ru: Поля

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Bar
ru: Полоса

en: Fullscreen
ru: Во весь экран

en: Throbber
ru: Троббер (индикатор без указания прогресса выполнения)

en: Dialog
ru: Диалог

en: Progress
ru: Прогресс

en: Modal
ru: Модальное окно
