Popup link formatter (2.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: None
ug: يوق

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران

en: Progress
ug: ماڭغىنى
