Popup link formatter (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: None
cs: Žádné

en: CSS class
cs: CSS třída

en: Fields
cs: Pole

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Throbber
cs: Pulzér

en: Dialog
cs: Dialogové okno
