Popup link formatter (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: None
hu: Nincs

en: CSS class
hu: CSS osztály

en: Fields
hu: Mezők

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Bar
hu: Bár

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Throbber
hu: Folyamatjelző

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: Modal
hu: Felugró ablak

en: Popup link
hu: Felugró ablak hivatkozása
