Popup link formatter (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: None
id: Tiada

en: CSS class
id: Kelas CSS

en: Fields
id: Bidang isian

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Throbber
id: Pendenyut
