Popup link formatter (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Fields
fa: میدانها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Throbber
fa: چرخنده
