Popup link formatter (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: None
gl: Ningún

en: CSS class
gl: Clase CSS

en: Fields
gl: Campos

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: Throbber
gl: Pulsador

en: Dialog
gl: Diálogo
