Popup link formatter (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Throbber
ku: وێنەی ڕەوشی پرۆگرام

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون
