Popup link formatter (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: None
pl: Brak

en: CSS class
pl: Klasa CSS

en: Fields
pl: Pola

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Bar
pl: Słupek

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: Throbber
pl: Sygnalizator pracy

en: Progress
pl: Postęp
