Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: None
ar: لا شيء

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: by
ar: كتبه

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Posted on
ar: مرسل في

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية
