Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Header
eu: Goiburua

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: by
eu: nork egina:

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: mobile
eu: mugikorra

en: wide
eu: zabalera

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua
