Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: None
ja: なし

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: by
ja: 投稿者

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: mobile
ja: モバイル

en: Pagination
ja: ページ送り

en: wide
ja: 広

en: Posted on
ja: 投稿日

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: First page
ja: 先頭ページ

en: narrow
ja: 狭小

en: Featured top
ja: フィーチャートップ
