Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Header
ne: हेडर

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
