Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: None
nn: Ingen

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Header
nn: Topptekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: by
nn: av

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt
