Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: None
pl: Brak

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: by
pl: dodany przez

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: mobile
pl: mobilne

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: wide
pl: szerokie

en: Posted on
pl: Zamieszczone w dniu

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: narrow
pl: wąski
