Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: None
sv: Ingen

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: by
sv: av

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: mobile
sv: mobil

en: Pagination
sv: Paginering

en: wide
sv: bred

en: Posted on
sv: Inlagd den

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: First page
sv: Första sidan

en: narrow
sv: smal

en: Featured top
sv: Framhävd överst
