Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: None
uk: Немає

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: by
uk: за авторством

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: mobile
uk: мобільний

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: wide
uk: широкий

en: Posted on
uk: Опубліковано

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: First page
uk: Перша сторінка

en: narrow
uk: вузький

en: Featured top
uk: Додаткове вгорі
