Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: None
af: Geen

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: by
af: deur

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
