Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Header
am: ራስጌ

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ
