Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: None
bg: Не

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Add new comment
bg: Коментар

en: by
bg: от

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
