Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: None
da: Ingen

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: by
da: af

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: mobile
da: mobil

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: wide
da: bred

en: Posted on
da: Oprettet

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Previous page
da: Forrige side

en: Last page
da: Sidste side

en: Primary menu
da: Primære menu

en: First page
da: Første side

en: narrow
da: smal
