Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: None
el: Κανένα

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: by
el: από

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: mobile
el: Κινητό

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: wide
el: πλατύ

en: Posted on
el: Δημοσιεύθηκε στις

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: narrow
el: στενό
