Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: None
eo: Neniu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: by
eo: de

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: wide
eo: larĝa

en: Posted on
eo: Afiŝita
