Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: None
et: Puudub

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: by
et: postitas

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: mobile
et: mobiilne

en: wide
et: lai

en: Posted on
et: Postitatud

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: First page
et: Esimene leht

en: narrow
et: kitsas
