Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: None
fi: Ei mitään

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: by
fi: Kirjoittanut

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: mobile
fi: mobiili

en: Pagination
fi: Sivutus

en: wide
fi: laaja

en: Posted on
fi: Julkaistu

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: narrow
fi: kapea
