Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: None
fr: Aucun(e)

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: by
fr: par

en: Next page
fr: Page suivante

en: Go to first page
fr: Aller à la première page

en: Go to last page
fr: Aller à la dernière page

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: wide
fr: large

en: Posted on
fr: Posté le

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire

en: Previous page
fr: Page précédente

en: Last page
fr: Dernière page

en: Primary menu
fr: Menu principal

en: First page
fr: Première page

en: narrow
fr: étroit
