Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: None
he: ללא

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: by
he: ע"י

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Pagination
he: דפדוף

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון
