Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն
