Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: None
id: Tiada

en: Go to previous page
id: Ke halaman sebelumnya

en: Go to next page
id: Ke halaman selanjutnya

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: by
id: oleh

en: Next page
id: Halaman berikutnya

en: Go to first page
id: Pergi ke halaman pertama

en: Go to last page
id: Pergi ke halaman terakhir

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: mobile
id: mobil

en: wide
id: lebar

en: Posted on
id: Diposting pada

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Secondary menu
id: Menu sekunder

en: Previous page
id: Halaman sebelumnya

en: Primary menu
id: Menu utama
