Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: None
ka: არცერთი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: by
ka: ავტორი

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
