Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: by
kk: кұрылған

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
