Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: None
km: គ្មាន

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: by
km: តាម​​

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង
