Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: None
lv: Nav

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: by
lv: Iesniedza

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: mobile
lv: mobilā

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
