Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: by
mn: аар
