Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
