Portfolio theme v2 (1.0.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: None
ps: هېڅ يو

en: Vertical
ps: نېغ

en: Header
ps: سرۍ

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: mobile
ps: موبایل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې

en: narrow
ps: نری
